ŚLUB

Fotografia Ślubna

jak to wyglada

Pojawiam się u Was w trakcie przygotowań. Zaczynamy zdjęcia gdy Panny Młode mają już makijaż lub jest on na etapie ostatnich szlifów (:

Przygotowania Panów mogą być także sfotografowane – decyzja należy do Was. Zwykle umawiamy się z Panami sporo wcześniej tak abym później mogła na spokojnie skupić się na Pannie Młodej, której przygotowania są bardziej spektakularne. Co jeśli mieszkacie dosyć daleko od siebie? Spokojnie – wszystko dobrze rozplanujemy podczas spotkania (:

Błogosławieństwo, Ceremonia przebiegają zwykle bardzo podobnie i zawsze możecie liczyć na moje popowiedzi czy pomoc. Posiadam wszystkie niezbędne pozwolenia do fotografowania w Kościołach. Staram się nie robić szumu wokół swojej osoby i przemykać bezszelestnie. Wasz Ksiądz może być spokojny 😉

Wesele fotografuję do końca oczepin, które kończą się zwykle o godzinie 1:00. Nie fotografuję gości podczas jedzenia. Zdjęcia stołów wykonuję przed przyjazdem Pary Młodej. Bacznie obserwuję sytuację i „poluję” na Waszych Gości (: Staram się aby każda tańcząca para miała wykonane zdjęcia.

Po Pierwszym Tańcu gdy wesele się rozkręciło wyskakujemy na sesję plenerową, która nie jest dłuższa niż 20 minut. W tym czasie możecie chwilowo odetchnąć, a emocje które towarzyszą Wam tego dnia pięknie wyglądają na zdjęciach (: Najlepszym czasem na taki plener jest czas zachodzącego słońca.

W przypadku pleneru w innym dniu sesja trwa około 1-2 godzin, chyba że chcielibyście wykonać plener w kilku miejscach – wtedy sesja będzie trwała dużo dłużej. W trakcie wesela możemy także wygospodarować czas na zdjęcia grupowe – na dworze bądź na sali. Zdjęcia nie muszą zakłócić biegu wesela – możemy je robić na przykład w przerwach jedzeniowych.

PUDEŁKA4 PUDEŁKA3

 

Możecie także za dodatkową opłatą otrzymać wszystkie zdjęcia (ok 2,5 tys), które zostały zrobione podczas wesela (WERSJA DOKUMENTALNA). Zostaną one przekonwertowane z formatu RAW do JPG.

narzeczenska zdj