Chrzest Święty Laury


Chrzest Święty Laury

Chrzest święty Laury odbył się w Lublinie, w Parafii św Alberta, przy ulicy Willowej. Cieplutkie słońce przyświecało nam cały dzień, rozświetlając wnętrze Kościoła. Przyjęcie z okazji chrzcin odbyło się w Lublinie w Hotelu Royal Botanic. Zaraz po obiedzie wszyscy goście mieli okazje wykonać pamiątkowe zdjęcia rodzinne z Laurą. Wykonaliśmy także grupowe zdjęcie całej rodziny oraz indywidualne portrety. Jak to zwykle bywa każdy z gości chętnie wykonywał sobie pamiątkowe zdjęcia z dzieckiem, w końcu nie za często ma się ku temu okazję (: Reportaże rodzinne to doskonały moment na uwiecznienie rodzinnych relacji, dlatego też fotografie z Chrztu stanowią zawsze wspaniałą pamiątkę. Jest to także wyśmienita propozycja na prezent (:

Zdjęcia wykonywane podczas Chrztu świętego cieszą się wśród Was coraz większą popularnością, nic dziwnego ponieważ jest to świetna okazja do stworzenia pięknych, rodzinnych portretów (:

Jeśli poszukujecie fotografa na chrzest swojego dziecka, bądź jako prezent z okazji chrztu dla bliskich  – zapraszam do kontaktu (: