Fotograf na chrzest

Coraz częściej decydujecie się na uwiecznianie momentu Chrztu Świętego na fotografiach. Najbardziej popularną opcją jest fotografowanie ceremonii chrztu oraz mała sesja z rodziną pod Kościołem – przed lub po mszy. Możemy wykonać wtedy zdjęcie grupowe, zdjęcia z dziadkami, chrzestnymi oraz rodzicami. Jeśli tylko Wasz Szkrab na to pozwoli mogę także wykonać zdjęcia z każdym z gości, który będzie miał ochotę (:

Dostępną opcją jest fotografowanie także przygotowań do Chrztu Waszego dziecka, podczas których możemy wykonać kilkunastominutową sesję rodzinną w Waszym domowym otoczeniu (wymiennie z fotografowaniem na przyjęciu).

Jeżeli życzycie sobie pełnej obsługi fotograficznej wykonam dla Was dodatkowo zdjęcia podczas życzeń w lokalu oraz zdjęcia po posiłku, zdjęcia dekoracji, zdjęcia z gośćmi itp. Ważne jest wtedy aby tort z okazji chrztu został podany do godziny po posiłku tak abym mogła go jeszcze sfotografować.

W wyniku licznych pytań 🙂 Zdjęcia na Chrzcie w Opolu Lubelskim i bliskich okolicach nie zawierają dodatkowej opłaty za dojazd. Podobnie jeśli chodzi o cennik na Chrzest Święty w Lublinie, tutaj także nie ma dodatkowej opłaty za dojazd 🙂